למה תפנית
סוד ההצלחה

סוד ההצלחה שלנו

Tafnit הינה מערכת ERP רב חברתית, רב מטבעית ורב לשונית, המספקת אוסף פתרונות המטפלים במכלול הפעילויות הארגוניות, הפיננסיות והניהוליות בארגונים בישראל, פועלת בהתאם לחוקי המס בישראל, ומאפשרת לשלב את הנתונים והתהליכים העסקיים בארגון למערכת אינטגרטיבית אחת.

 

מה מייחד את תפנית מיתר פתרונות ה- ERP ?

 

Tafnit מספקת מגוון רחב של פתרונות, המותאמים למאפיינים של מגזרי שוק שונים: קמעונאות, מוצרי גמר לבית (ריצוף, קרמיקה, סניטציה), יבואני רכב, חברות מימון, ליסינג והשכרה, גופים העוסקים בנכסים ונדל”ן מניב, גופים פיננסיים, מוסדות אקדמיה ומלכ”רים, גופים העוסקים ביבוא מוצרי צריכה, רשתות, בתי דיור מוגן, מרכזים הנותנים שירותים למוצרי צריכה ומוסדות רפואיים. כל הפתרונות מתבססים על המודולים הפונקציונליים המובנים בחבילת התוכנה ועל רכיבים ייעודיים, התומכים בעולמות התוכן השונים, ומשתלבים אף הם בצורה אינטגרטיבית בפתרון.

כלי המערכת מאפשרים להתאים את הפתרונות באופן מובנה לכל ארגון ברמת מודול, תהליך, תפריט הפעלה, שדות, טפסים ותדפיסים וליישם אינטגרציה למערכים חיצוניים.  מחולל המסכים מאפשר לשלוט בשדות שיוצגו במסך ולקבוע את סדר ההצגה, להגדיר סיכומים ומיונים וכל זאת ללא צורך בתכנות.  מחולל המסמכים מאפשר לארגון לעצב מסמכים תוך שילוב של נתונים תפעוליים מהמערכת. מחולל הדוחות מאפשר להפיק דוחות ולבנות דוחות חדשים. מחולל התהליכים (WorkFlow) מאפשר לבצע אוטומציה של תהליכים מותאמים לארגון.

הכלים ניתנים לשימוש על ידי מנהלי המערכת בארגון וחלקם מיועדים אף למשתמשי קצה.

Tafnit מציעה מגוון פתרונות, התומכים בחברות, ארגונים כלכליים וגופים ציבוריים בישראל. חבילת התוכנה כוללת מודולים פונקציונליים, התומכים בניהול פיננסי, ניהול לוגיסטי, ניהול קשרי לקוחות, מכירות ושירות ועוד ופתרונות רוחב המשמשים את המודולים השונים, דוגמת שולחן עבודה, מנגנון חתימה דיגיטלית על מסמכים וארכיון מסמכים, אינטגרציה עם כלי אופיס ועוד. Tafnit מציעה פתרונות המופעלים במובייל, המשמשים את עובדי הארגון או את לקוחותיו:  שאלונים וסקרים, חיתום מרחוק, פורטלים ודפי נחיתה.

ב Tafnit מיושמים עקרונות הנדסת תוכנה לפיהם כל אחד ממרכיבי הפתרון יכול לפעול באופן עצמאי ואחראי לפעילויות הייעודיות לו אך יחד עם זאת פועלים באינטגרציה מלאה עם יתר המרכיבים.

Tafnit מפותחת ומיושמת על ידי חטיבת מערכות עסקיות במטריקס בית התוכנה הגדול בישראל, המונה כ-350 מקצועני תוכנה המתמחים בעולמות התוכן, והיא פרי מחקר מתמשך של דרישות השוק הישראלי, המביא לידי ביטוי את הידע העשיר שנצבר בהקמת מערכות ERP.

הפיתוח מבוצע במקום מרכזי אחד, המאפשר להבטיח אינטגרציה מלאה בכל מרכיבי הפתרון, ניצול מיטבי של חבילת התוכנה ובכך מאפשר ללקוחותינו ליהנות מכל עולם הפתרונות, תוך התאמתם לצרכיו הייחודיים.

Tafnit נמצאת בפיתוח מתמיד. פונקציות נוספות ושיפורים טכנולוגיים הם אבן יסוד בפעילות הפיתוח מזה כשני עשורים.

Tafnit  פועלת בסביבה טכנולוגית מתקדמת, ניתנת להרצה בכל סביבת מחשב פתוחה וניתנת להתקנה בחוות השרתים בארגון או בענן. חבילת התוכנה מספקת פתרונות היברידיים לסביבת המובייל, המבוססים על פלטפורמת  xTafnit, המשלבת יכולות מובנות של המכשור הנייד: מצלמה, GPS, NFC והתראות. כל הפעילויות מבוצעות בזמן אמת מול מאגר הנתונים המרכזי של Tafnit.

ממשק המשתמש של תפנית נוח וידידותי לתפעול ופועל בצורה אחידה בכל מרכיבי הפתרון. רכיב  שולחן העבודה של המערכת מציג למשתמש בכל נקודת זמן את המידע והכלים המשמעותיים התומכים בפעילותו בצורה נוחה וזמינה.

 Tafnit פועלת באינטגרציה לכלי אופיס של מיקרוסופט, כולל אפשרות לתייק הודעות דוא”ל מ- Outlook, לייצא כל דו”ח לגליון אקסל ולייבא מידע שמקורו בגיליונות אקסל ועוד.

פתרונות המובייל אותם מציעה Tafnit מאפשרים לבעלי תפקידים בארגון וללקוחותיו לפעול בנוחות וביעילות גם באמצעות מכשור נייד.

צור קשר

    captcha

    אני מסכים/ה שמטריקס אי.טי בע"מ וחברות הבנות והחברות הקשורות לה תשתמשנה במידע שאמסור למטרות שיווק, דיוור ישיר, ומשלוח פרסומות, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות.

    התחל להקליד את מונח החיפוש שלך למעלה והקש enter כדי לחפש. לחץ על ESC כדי לבטל.

    Skip to content