כלים ושרותים
כלים ושרותים

כלים ושירותים

הכלים והשירותים של Tafnit, המשתלבים בצורה אינטגרטיבית בכל מרכיבי מערכת ה- ERP, מאפשרים לצוותי היישום בתפנית, למנהל המערכת בארגון ולמשתמשים בארגון לעשות בהם שימוש:

שולחן העבודה מספק למשתמש סביבה אינטגרטיבית, המשלבת מידע ושירותים, הניתנים על ידי Tafnit ומאגרי מידע ארגוניים נוספים (לרבות ממערכות Legacy), קישור לאתרי אינטרנט חיצוניים (RSS) ועוד. שולחן העבודה מוגדר על ידי מנהל המערכת בארגון, שיכול לבנות רכיבים מסוגים שונים: הודעות מערכת, רכיבים גרפיים ודינמיים מול הנתונים התפעוליים ועוד. משתמש בארגון יכול אף הוא על פי מדיניות הארגון להתאים את שולחן העבודה לצרכיו האישיים.

מחולל התהליכים מאפשר לבצע אוטומציה של תהליכים, תוך הגדרת חוקים עסקיים ויצירת משימות אוטומטיות בקרות אירוע במערכת, המועברות לטיפול גורמים רלוונטיים בארגון.   לדוגמא: הגדרת אירוע בקרות פתיחה של הזמנה או בהגעת חשבונית מותאם לסכום.

“מחולל המסכים” מאפשר לשלוט בשדות המוצגים במסך על ידי על ידי מנהל מערכת, ללא צורך בתכנות. המחולל מאפשר לבחור שדות שיוצגו, להגדיר שדות מחושבים, לשנות את סדר הצגת השדות מסך, לבצע סינון ברמת שדה, להגדיר סיכומי ביניים ומיונים ועוד.

מחולל הדו”חות מבוסס על מילון הנתונים של Tafnit ומשולבות בו כל ישויות המידע. המחולל מאפשר להפיק דו”חות ישירות מקבצי Tafnit. הגדרת דו”ח כמו גם הפעלתו ניתנים לביצוע על ידי משתמשי קצה ולא רק על ידי אנשי מערכות מידע. המחולל משולב בצורה אינטגרטיבית במסכים ומופעל בממשק המשתמש הסטנדרטי של Tafnit.  בנוסף, בסיס הנתונים של Tafnit ממופה וניתן לגשת אליו גם ממערכות BI.

רכיב החתימה מאפשר לשלב חתימה על כל מסמך, המופק מהמערכת, לדוגמא: חשבוניות, תעודות משלוח, חוזים וכדומה. החתימה קבילה המשפטית ובכך מאפשרת חסכון בהוצאות ביול ותורמת לעולם ירוק. שירות החיתום מאפשר לחתום דיגיטלית קובץ בודד או מספר קבצים על ידי הפעלת ממשק ייעודי.

כל האירועים שמתרחשים במהלך עבודתו של המשתמש, לדוגמא : אישור חשבונית, הזנת פקודות יומן וכדומה – מתועדים.  פרטי האירוע כוללים את נתוני המשתמש שביצע את ההוראה, זמן ביצוע והנתונים שעודכנו כתוצאה מהאירוע. משתמשים מורשים יכולים לבצע בקרה אחר האירועים.

Tafnit מאפשר לשלוח הודעות SMS (מסרונים) ובכלל זה תזכורות לעובדים, הודעות ללקוחות, מידע שיווק ועוד, בהתאם לאירועים המוגדרים במערכת או באופן ייזום.  הפעלת המנגנון מחייבת התקשרות של הארגון עם ספק, הנותן שירות התומך בשליחת המסרונים.

Tafnit מספקת קישוריות מלאה לכלי Microsoft Office – Word, Excel ו-Outlook. משתמש במערך יכול לייצא דוחות ל Excel בכל שלב ומכל מסך. התוסף ל- EXCEL  מאפשר להוסיף נתונים שנערכו ב Excel ישירות למודול אפליקטיבי, לדוגמא:  פקודות יומן, דרישות רכש וכדומה. משתמש במערכת יכול לתייק הודעות דוא”ל בארכיון המערכת ועוד.

לשימוש מנהל המערכת עומדים כלים, המאפשרים לו לקבוע פרמטרים, לנהל משתמשים וקבוצות (כולל חיבור טבעי לActive Directory), להגדיר תפריטים אישיים, לבצע בקרה אחר המסרים היוצאים מהמערכת ועוד.

אבטחת מידע הינה צורך הכרחי בכל ארגון בהגנה מפני גניבת זהויות וזליגת מידע חשוב מחוץ לארגון. Tafnit מיישמת את אבטחת המידע הן ברובד התשתיתי והן ברובד היישומי. ברובד התשתיתי – תקשורת מוצפנת בין שרתי המערכת לבין עמדת העבודה של המשתמש, ניהול משתמשים והרשאות גישה לבסיס הנתונים. ברובד האפליקטיבי – מנגנון בטיחות, המאפשר להגדיר למשתמש או לקבוצת משתמשים להגדיר חוקיות והרשאות לביצוע פעולה ברמת דיווח, עדכון או צפייה בנתונים.

צור קשר

    captcha

    אני מסכים/ה שמטריקס אי.טי בע"מ וחברות הבנות והחברות הקשורות לה תשתמשנה במידע שאמסור למטרות שיווק, דיוור ישיר, ומשלוח פרסומות, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות.

    התחל להקליד את מונח החיפוש שלך למעלה והקש enter כדי לחפש. לחץ על ESC כדי לבטל.

    Skip to content