אשראי

אופל משלימה את הכניסה לתחום סליקת כרטיסי האשראי

שוק סליקת כרטיסי האשראי נשלט עד כה על ידי חברות האשראי הוותיקות וחברה כמו אופל יכולה להיות מחוללת תחרות בענף הסגור והרווחי בתחום כרטיסי האשראי

אופל בלאנס השלימה את המהלך לסליקה של כרטיסי אשראי וניכיון של שוברי סליקה. כדי להתמודד עם אתגר כזה החברה הייתה צריכה לשדרג את מערכת המיחשוב שלב. החברה הודיעה היום שהשלימה את הטמעת מערכת המיחשוב של מטריקס.
החשיבות במהלך של אופל הוא בשכלול שוק הסליקה של כרטיסי אשראי שנשלט עד כה בידי חברות האשראי הוותיקות.
דני מזרחי, מנכ”ל אופל בלאנס השקעות: “אופל מספקת כיום לעסקים קטנים ובינוניים מכלול מגוון של שירותים פיננסיים מתקדמים תחת קורת גג אחת, הכוללים מאגד סליקה, ניכיון שוברי אשראי, פתרונות מימון מתקדמים וערכים מוספים ללקוחות ולבתי העסק השונים. בחרנו במערכת תפנית משום שהיא נותנת פתרון מוכח מקצה לקצה לניהול כלל תהליכי הסליקה ובכלל זה בקרת תשלומים לבתי עסק, ניהול תהליכים פיננסיים, וחיזוק הקשר עם הלקוחות והשותפים העסקיים שלנו”.

אלי ירקוני, מנהל פיתוח עסקי ומכירות בחטיבת מערכות עסקיות של מטריקס, “מערכת תפנית לניהול חברות מימון ואשראי מעניקה אפשרות לענות לצרכים המודרניים של חברות אלו ולתת מענה לדרישות אבטחת מידע ורגולציה, בין אם מדובר בחברות המעניקות הלוואות מכל הסוגים ניכיון צ’קים, שירותי פקטורינג, ליסינג מימוני, ניכיון כרטיסי אשראי או כל השירותים הללו יחדיו. מערכת המידע היא הלב הפועם של החברות הללו”.

קישור לכתבה שפורסמה

צור קשר

    captcha

    אני מסכים/ה שמטריקס אי.טי בע"מ וחברות הבנות והחברות הקשורות לה תשתמשנה במידע שאמסור למטרות שיווק, דיוור ישיר, ומשלוח פרסומות, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות.

    התחל להקליד את מונח החיפוש שלך למעלה והקש enter כדי לחפש. לחץ על ESC כדי לבטל.

    Skip to content